Blog

Posuňte své podnikání zase o kus dál.

Kdo je vlastně ten copywriter? S čím vám může pomoci a potřebujete ho vůbec? Jak si vybrat toho pravého? Mnoho otázek a málo odpovědí, že? Troufám si říci, že pokud rozjíždíte vlastní business nebo ho chcete někam posunout, měl by být copywriter nedílnou součástí vašeho týmu. Ať už interně, či externě.

Máte napsaný článek, na kterém jste si dali opravdu záležet. Vyhledali jste si spoustu relevantních informací, strávili na něm spoustu času. Něco mu ale stále chybí. Fotografie, jak jinak! Možná vás jako první napadne stáhnout si fotku jednoduše z vyhledávače. To je ale obrovská chyba! Zjistěte proč a kde si můžete fotografii stáhnout bez problému...

Troufáte si říci, že máte český jazyk v malíčku? Gramatika vám nedělá potíž a bez problému určíte, kde se píše mně a ? Občas zkontrolujete článek po kolegovi, ale ve svých vlastních textech chyby nevidíte? Nejde o nic ojedinělého, tzv. autorská slepota potká i ty nejlepší copywritery.

Všude se píše, že obsah je král. To je samozřejmě pravda. Ale jak k tomu přijdou ti, kteří prostě na psaní nemají ty správné „buňky“? Pro někoho to může být náročné, někdy dokonce i noční můra. Proto vám dám pár tipů, jak si psaní zpříjemnit.