Těší mě, Nikola

Vaše spokojenost je pro mě tou největší motivací.

Jsem vystudovaná novinářka, ale práce v redakci mě neoslovila. Více mě lákala oblast marketingu a PR. Už při škole jsem pracovala jako redaktorka a produkční manažerka firemních tiskovin. Pro mě, jako milovnici všeho z papíru, to byl sen. Tvořili jsme krásné firemní časopisy, firemní profily a kvalitní obsah. Tady jsem poprvé  „přičuchla“ právě k marketingu a PR. 

Chtěla jsem si vyzkoušet práci na velkých kampaních, proto moje další cesta vedla do jedné pražské mediální agentury. Pracovala jsem pro různé klienty, např. výrobce balzamikových krémů z Řecka, rakouské lyžařské středisko, organizaci pomáhající lidem s revmatologickými obtížemi nebo velké farmaceutické společnosti. Denně jsem komunikovala s novináři, psala tiskové zprávy a organizovala tiskové konference. 

Když už toho bylo dost, rozhodla jsem se práci v agentuře na chvíli opustit a vyzkoušet si marketing a PR jen jedné firmy. Dostala jsem se do oblasti dotací a daňových odpočtů.  Pro mě, jakožto naprosto nepolíbenou, to byla výzva. Bylo zajímavé učit se něco nového, pohybovat se v úplně jiném světě. 

Pak ale přišla ona, moje dcera Pepina. A přišla v tu pravou chvíli. Potřebovala jsem pauzu, trochu si odpočinout. Což se stalo. Nabrala jsem síly a jsem tu, plná energie a nápadů.